NA ZÁKLADNEJ ŠKOLE ĽUDOVÍTA FULLU PRACUJEM AKO UČITEĽ GEOGRAFIE, POČÍTAČOVEJ GRAFIKY A TECHNIKY A BOJUJEM PROTI STRACHU ZO ŠKOLY :)

Škola v prírode Donovaly 2015

Posted in škola

Krátky pozitívny oznam pre foto a videochtivých: Pracuje sa na dokumente a triedia sa fotky. V priebehu augusta k vám dorazí výsledok :)

Finále i Kid Startup Awards 2015

Posted in škola

Startup. V poslednom čase tak často skloňované slovo a napriek tomu sa nájde veľa tých, ktorí nevedia, o čo ide. Decká na našej škole si to skúsili na vlastnej koži. Dostali vstupný finančný kapitál, založili fiktívnu firmu, vymysleli produkt, vykonali prieskum trhu a vyrobili funkčný prototyp. Výlet do Írska nám ušiel mojej skupine naozaj len o chlp. Skončili sme tretí, pričom hlavnú cenu získali prvé dva tímy. Ale skúseností sme nazbierali habadej...

GEOmacher - jún 2015

Posted in škola

Je tu posledný GEOmacher. Posledný môžno iba v tomto školskom roku, možno definitívne, prípadne si dáme ročnú pauzu alebo pozmeníme formu. Leto bude dlhé, tak mám o čom premýšľať. Ďakujem všetkým, ktorí ste sa do súťaže zapájali, či už v tomto školskom roku alebo v predchádzajúcich ročníkoch. Verím, že GEOmacher vám niečo dal a veľa ste sa naučili, mnoho sami objavili. Uzávierka posledného kola je 10. júna, čakám vaše odpovede a názory :)

Školiteľ Planéty vedomostí

Posted in škola

Naša základna škola sa stala školiacím centrom projektu PLANÉTA VEDOMOSTÍ, ktoré realizuje spoločnosť AGEMSOFT. Ja som sa zároveň stal školiteľom pre košický a prešovský kraj. Samotné školenia budú prebehať u nás v ZŠ Ľudovíta Fullu, Maurerova 21, Košice, v prípade záujmu vieme podľa dohody školenie realizovať aj priamo na inej škole. Projekt trvá celý školský rok 2014/15. Viac informácií na www.planetavedomosti.sk

GEOmacher - máj 2015

Posted in škola

Apríl bol šialený. A to v mojom prípade doslova. Nemal som ani najmenšiu šancu pripraviť pre vás úlohy, a keď už na to čas bol, bolo neskoro. Každopádne ešte dve vydania vašej obľúbenej geografickej súťaže v tom to školskom roku budú. Pravidlá sa nemenia. Uzávierka je 10. mája, prajem vám veľa šťastia a teším sa na vaše odpovede a názory :)